de ani Fără Frică...

Publicat 21 Oct 2019 | Reactualizat 20 Nov 2019 | Expiră 21 Nov 2019

Bucatar / Ajutor Bucatar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cand profesionalismul intalneste pasiunea, se naste arta culinara!

Esti un Chef cu experienta dar consideri ca mereu exista lucruri noi de invatat si cauti un mediu profesionist de lucru?
Daca da, atunci gandeste-te la cel mai bun restaurant in care ai lucrat – la JW Marriott vei gasi mult mai mult decat atat sau chiar iti poti imagina!

Stim din experienta cat este de important pentru un Chef sa aiba conditii excelente de lucru: aparatura performanta si ustensile de top, varietate in meniuri pentru a incerca mereu preparate si stiluri noi, folosirea doar a produselor de cea mai buna calitate, dar si o echipa plina de dinamism.

Daca simti ca putem sa tintim impreuna excelenta, atunci suntem nerabdatori sa te cunostem!

Descrierea jobului

- contract pe perioada nedeterminata;
- stabilitate la locul de munca;
- program de 8 ore zilnic + 1 ora pauza de masa (Programul de munca: 07:00 - 16:00 / 15:00 – 00:00) 5 zile/ saptamana;
- 2 zile libere;
- concediu de odihna 21 de zile pe an;
- transport gratuit pentru tura de PM;
- masa in cantina hotelului;
- training la locul de munca;
- programe de wellbeing;
- posibilitati de promovare;
- discount la facilitatile hotelului.

Acum poti sa isi cultivi cu adevarat pasiunea pentru arta culinara intr-un mediu profesionist de lucru!

Marriott International is the largest global hospitality company with 30 hotel brands represented in over 6,000 properties in 122 countries and growing.

JW Marriott is part of Marriott International's luxury portfolio and consists of more than 70 beautiful properties in gateway cities and distinctive resort locations around the world. Our associates deliver sophisticated and warmly authentic service in a comfortable and luxurious atmosphere that cultivates fulfilling experiences for both our associates and our guests.

Whether you are a seasoned hospitality professional or just beginning your career, Marriott has endless opportunities for you to explore. To search all jobs or learn more about Marriott careers: www.marriott.com/careers.

Chat, engage and follow us on social media. Facebook Twitter LinkedIn Instagram @lifeatmarriott on Snapchat

Marriott International is an equal opportunity employer committed to hiring a diverse workforce and sustaining an inclusive culture. Marriott International does not discriminate on the basis of disability, veteran status or any other basis protected under federal, state or local laws.

Expirat
Bucatar / Ajutor Bucatar  -  JW Marriott Bucharest Grand Hotel

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles