Publicat 04 Feb 2021 | Reactualizat 04 Mar 2021 | Expiră 07 Mar 2021

Bucatar, Ajutor Bucatar, Barman, Pizzar, Ospatar

15 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Orientare catre client.
  • Abilitati de organizare,prioritizare si de gestionare eficienta a responsabilitatilor si a situatilor competitive.
  • Asimilarea rapida ainformatilor transmise.
  • Persoana pozitiva ,dinamica,spontana,ordonata.

Descrierea jobului

  • Iti oferim oportunitatea de a lucra intr-un mediu placut si o echipa tanara si dinamica.
  • Training profesional pe toata perioada colaborari.
  • Posibilitatea de a te dezvolta profesional cat si personal.
  • Posibilitati reale de promovare.
  • Salariu motivat cu majorari salariale garantate anual.
  • Contract de munca pe termen nelimit,siguranta unui loc de munca stabil si corect pe termen lung.

Preocupare pentru dezvoltare si pentru extinderea permanenta a ariei de clienti ne determina sa ne marim echipa.locatie noua si exclusivista in Targu Jiu, pentru aceasta avem nevoie de:

  • BUCATARI.
  • AJUTOR DE BUCATARI.
  • PIZZERI.
  • BARMANI.
  • OSPATARI.

Expirat
Bucatar, Ajutor Bucatar, Barman, Pizzar, Ospatar  -  NEW CONCEPT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles