BTL Project Manager

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Descrierea jobului

Ne pregătim de primele evenimente post pandemice for real, like it’s 2019 again și am realizat că un ajutor ar fi binevenit. Așa că, dacă ai o experiență de cel puțin 4 ani în implementarea de evenimente, vrei să te reapuci de events și activări de brand, îti place munca pe teren și ai depășit pandemia cu mintea întreagă (cât de cât 😊), dă-ne un semn și hai să vorbim. Dar inainte să ne scrii, îti spunem și noi câteva dintre lucrurile pe care le vei avea de făcut:
  • Să organizezi și să implementezi alături de celelalte departamente proiectele de BTL ale agenției;
  • Să coordonezi echipele suport de field și producție și să gestionezi situațiile apărute în timpul implementării;
  • Să planifici și să organizezi resursele logistice și financiare necesare proiectelor;
  • Să știi să lucrezi în echipă și să menții o legătură strânsă atât cu colegii din CS cât și cu clienții agenției pentru a preîntâmpina orice elemente neprevăzute care pot apărea.
Dacă ți se pare interesant, trimite-ne CV-ul și WOPA sus, să fim colegi, cel putin!
Publicat 28 apr. 2022 Reactualizat 26 mai 2022 Expiră 28 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos