Publicat 01 Apr 2019 | Reactualizat 01 Mai 2019 | Expiră 02 Mai 2019

BTL ACCOUNT EXECUTIVE (Magurele, Jud. Ilfov)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- ai experienta minim 2 ani , pe un post similar
- studii superioare finalizate
- stapanesti foarte bine pachetul MS Office (Word, Excel, Powepoint s.a)
- ai foarte bune abilitati de comunicare si relationare
- disponibilitate pentru program full time
- inveti usor lucruri noi
- esti pro-client si identifici usor solutii pragmatice
- privesti proiectele ca pe o provocare si o oportunitate de dezvoltare

Descrierea jobului

Descrierea Jobului:
- Implicarea activa in toate etapele proiectelor si eficienta in gestionarea acestora
- Ofera asistență managerului de cont / conducătorului de proiect
- Transmiterea ofertelor catre clienti, sub indrumuarea managerului de cont
- Cunoaste foarte bine materiale ce constituite inventarul clientilor si opereaza corect informatiile in cadrul acestora
- Organizarea și prioritizarea task-urilor;
- Prospectarea pietei pentru identificarea de noi furnizori, spre optimizarea costurilor
- Lansarea, urmarirea si mentinerea relatiei cu diversi furnizori
- Raportare zilnică /săptămânală/ lunară către managementul superior
- Sarcini administrative

Beneficii:
- loc de munca stabil si sanse reale de avansare
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- pachet salarial atractiv, incluzand decont combusitibil

Punct de lucru: Magurele, Jud. Ilfov

Reprezentam un grup de companii cu activitate in sfera BTL/Events: transporturi, depozitare, inchiriere logistica,implementare, servicii tehnologice de ultima generatie (live streaming, solutii Wi-Fi pentru evenimente cu pana la 20.000 de utilizatori simultani, activari 360 photo).

Expirat
BTL ACCOUNT EXECUTIVE (Magurele, Jud. Ilfov)  -  Mina Company

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles