Publicat 17 Mai 2019 | Reactualizat 14 Iun 2019 | Expiră 17 Iun 2019

Brutari / Ambalatori - Giurgiu

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

Brutar
Studii: scoala profesionala sau curs calificare in meseria de brutar;
- Persoana dinamica, corecta, punctuala, rezistenta la stres, serioasa si cu spirit de echipa, constiincioasa si atenta la detalii, dornica de autoperfectionare.

Ambalator
- Studii gimnaziale;
- Disponibilitate pentru efort fizic;
- Disponibilitate pentru lucru in 3 schimburi.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Brutar
- Divizarea, premodelarea, modelarea bucatilor de aluat in functie de sortiment, repartizarea uniforma pe banda dospitorului;
- Supraveghere dospire si coacere produse, respectarea parametrilor de dospire si coacere, pregatirea cuptorului in vederea coacerii produselor;
- Respectarea normelor de igiena si protectia muncii;
- Reglarea utilajelor in functie de produsele fabricate.

Ambalator
- Ambalarea produselor de panificatie.

Grupul Vel Pitar este unul dintre cei mai importanti angajatori din Romania, avand peste 3000 de angajati. Vel Pitar incurajeaza initiativa personala, oferind oportunitati deosebite de invatare si crestere, intr-un mediu ce recompenseaza performanta individuala. Angajatii nostri au sanse egale de promovare, performanta si potentialul de crestere al fiecaruia fiind criteriile unice de selectie in cadrul companiilor din grupul Vel Pitar.

Expirat
Brutari / Ambalatori - Giurgiu  -  Vel Pitar

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles