Brutar/Patiser

Damavand S.R.L. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3500 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Îndeplinirea sarcinilor în mod precis și rapid;
  • Lucru în echipă;
  • Atitudine responsabilă;
  • Flexibilitate;
  • Experiență reprezintă un avantaj dar NU este obligatorie.

Descrierea jobului

Responsabilități
  • Avem nevoie de cineva care să știe să pregătească pâinea si produsele de panificație conform unor standarde înalte,
  • Care să cunoască toate aspectele legate de munca unui brutar/patiser: de la pregătirea ingredientelor necesare rețetelor produselor pe care le vom pregătii până la aspecte tehnice legate de uneltele și ustensilele care iți vor fi puse la indemână în noua noastra brutărie(cantar, mixer, cuptor).
  • Totodata rabdarea și atenția la detalii sunt imperative pentru că va trebui, pe langa timpul în care astepți ca aluatul sa dospească, să setezi cuptorul la temperatura corectă, să urmărești și să scoți produsele din cuptorul la momentul optim de coacere a acestora.

Beneficii
  • Salariul este în valoare de 3500 RON;
  • Echipă dinamică și tânără;
  • Mediu de lucru plăcut.

Suntem o societate la inceput de drum si ne dorim sa colaboram cu persoane motivate care isi doresc sa evolueze odata cu noi.
Publicat 25 iun. 2022 Reactualizat 23 iul. 2022 Expiră 25 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos