Brutar / Patiser / Cofetar -Comuna Apele Vii(Dolj)

Silcri S.R.L. - 4 poziții
Oraș de lucru
Nivel carieră
Salariu 1500 - 2500 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

SC. SILCRI. SRL angajeaza persoane dornice sa invete cofetarie-brutarie-patiserie cu sau fara experienta in domeniu. Oferim un loc stabil. Cerem in schimb persoane care sa fie interesate de acest domeniu, serioase si cu dorinta de invatare. Experinta anterioara nu este necesara, dar este binevenita.

Cerinte:
  • Experienta reprezinta un avantaj dar NU este obligatorie;
  • Persoana comunicativa si cu spirit de echipa ;
  • Persoana pasionata de ceea ce face;
  • Atenție la detalii.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Sa produca produsele in intervalul de timp cerut;
  • Sa respecte recomandarile conducerii;
  • Sa respecte timpii si etapele din procesul de productie;
  • Mentinerea curateniei la locul de munca, in special in sala de productie;
  • Participarea la gestionarea și fabricarea produselor proaspete;
  • Verificarea produselor finite fabricate;
  • Cunoasterea, respectarea si participarea la realizarea planului de productie.

Beneficii:
  • Salariu avantajos;
  • Contract de munca;
  • Program de lucru in 3 schimburi;
  • Decontarea transportului.

SC. SILCRI. SRL este o afacere de familie infiintata in 2003, care inca de la inceputuri s-a ocupat de productia de panificatie. Ulterior domeniul de activitate s-a extins astazi producand peste 100 feluri de paine, produse de patiserie si prajituri.
Echipa are peste 30 angajati si este in continua expansiune.

Locatie:Apele Vii(Dolj)
Publicat 28 ian. 2022 Reactualizat 25 feb. 2022 Expiră 27 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos