Brow Master – Cosmetician Sprancene

Oraș de lucru
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Esti pasionata de sprancene si intelegi puterea lor? Suntem in cautare de oameni buni, pe care sa-i ajutam sa devina cei mai buni Brow Masteri! Te asteapta o super echipa!

Candidatul ideal:
- Pasionat de domeniul beauty
- Experienta in make-up
- Isi doreste dezvoltarea de aceea a participat la mai multe master-clasuri
- Stie ce presupune wow deservirea clientilor
- Receptivă și care poate găsi soluțiile optime pentru fiecare client
- Isi iubeste job-ul

Descrierea jobului

Cu ce te vei ocupa:
- Vei face femeile mai fericite
- Vei face cele mai perfecte sprancene, gene si make-upuri

Ce oferim noi:
- Crestere profesionala si personala.
- Posibilitatea de a creste impreuna cu brandul.
- Traininguri in domeniu.
- Ne asigurăm că primești o instruire temeinica, practică și testare înainte de a începe lucru cu clienții.
- Posibilitatea de a propune si implementa propriile idei.
- Echipa tanara si dinamica.

Program de lucru:
36-48 ore pe saptamana
Locatie: Noua locatie Brow Bar & More in Iasi - Complexul Palas Iasi

Descrierea companiei

Cine suntem – Brow Bar & More:
- Suntem un concept unic nisat, specializat in sprancene, gene si make-up.
- Suntem profesionsiti, ne place ceea ce facem, credem in puterea sprancenelor!
- Suntem adeptii frumusetii naturale si dorim sa o promovam pe scara larga.
- Suntem prezenti in 2 tari cu 4 saloane.
- Am elaborat tehnici si produse proprii.
- Ne place sa ne dezvoltam.
- Suntem cei mai buni!

Ne poti trimite CV-ul si la adresa de email: info@browbarmore.com
Publicat 29 apr. 2022 Reactualizat 29 mai 2022 Expiră 29 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos