Publicat 16 Iul 2006 | Reactualizat 13 Sep 2006 | Expiră 14 Sep 2006

Broker Terenuri/Broker Retail

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ce asteptam de la tine:

- Experienta relevanta (minim 2 ani) in domeniul imobiliar si o excelenta cunoastere a pietei;
- Studii superioare;
- Bune cunostinte de limba engleza (nivel mediu);
- Excelente abilitati de comunicare, negociere si persuasiune;
- Spirit de echipa, dinamism, motivatie puternica, open mined;
- Abilitati in a gestiona clienti Top Level;

Descrierea jobului

Ce vei face:
- Intermedieri imobiliare,
- Acordarea de consultanta de specialitate,
- Dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Prospectarea pietei imobiliare si selectarea proprietatilor ce corespund cerintelor clientilor, prezentarea si ofertarea acestora.
- Vizionarea permanenta a proprietatilor in vederea completarii informatiilor despre imobil;
- Planificarea activitatii de vanzare si a celorlalte activitati implicite.

Cum DownTown International rasplateste experienta, potentialul si ambitia!

Pachet salarial motivant si desigur, comisioane in functie de efort si implicare, masina de serviciu in concordanta cu pretentiile clientilor, cursuri de pregatire... si multe alte lucruri de care ai nevoie.

Dar, mai bine vino sa ne cunosti si sa discutam despre toate aceste lucruri!

Descrierea companiei

DownTown International
Servicii si Consultanta imobiliara de Elita.

De ce sa vii la noi?
Fiindca ai sansa sa lucrezi intr-o companie moderna si prietenoasa, in care munca se imbina cu entuziasmul si perspectiva.

Pregateste-te sa descoperi bucuria de a avea rezultate rasplatite!

hr@downtown-estate.ro

Expirat
Broker Terenuri/Broker Retail  -  Downtown International SRL