Publicat 02 Aug 2007 | Expiră 03 Aug 2007

BROKER - PENSII PILON 2

15 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cel putin studii medii;
Integritate morala (cazier judiciar);
Disponibilitate de a lucra part-time si de a incheia un contract de agent de marketing;
Abilitati de comunicare, prezentare si interactiune personala;
Dorinta de castig suplimentar fara un efort deosebit;

Descrierea jobului

-Va oferim minim 50 de lei pentru fiecare contract .
- Aveti avantaj fata de alti agenti deoarece
colaboram cu toate institutiile acreditate sa administreze fonduri de pensii private
- Aveti posibilitatea sa iscrieti colaboratori Salve Club , pentru fiecare inscris o sa primiti 20 RON
- O sa primiti 10 RON pentru fiecare contract /pensie privata semnat de oricare persoana pe care ati inscris-o .
-Alte beneficii pe care le obtineti la un anumit numar de persoane incrise

Salve Club SRL este o societate de brokeraj sloveno-britanica ce s-a implicat in distributia de pensii private in tari europene : Anglia , Franta, Slovenia , Polonia , Cehia si se va implica si in reforma din Romania

Expirat
BROKER - PENSII PILON 2  -  SALVE CLUB