Publicat 12 Oct 2017 | Reactualizat 17 Oct 2017 | Expiră 22 Oct 2017

Broker Imobiliar

2 posturi

Candidatul ideal

Experienta in domeniul imobiliar sau vanzari reprezinta un avantaj.
Persoana dinamica, sociabila si optimista.
Abilitati de negociere si comunicare, persuasiune.
Capacitate de prioritizare si organizare.
Spirit de echipa, motivare pentru atingerea obiectivelor individuale.
Capacitate de valorificare a oportunitatilor de vanzare.
Permis de conducere categoria B

www.vanzaridezvoltator.ro

Descrierea jobului

www.vanzaridezvoltator.ro cauta Broker Imobiliar pentru tranzactionarea de proprietati (apartamente, case si terenuri) in Bucuresti.

Responsabilitati:
- Ofera consultanta clientilor in procesul complet de vanzare sau inchiriere a unei proprietati, de la stabilirea vizionarilor pana la negocierea si stabilirea semnarii contractelor
- Prezinta proprietatile aflate in portofoliul agentiei, in functie de solicitarile clientilor, ofera suport si solutii
- Managementul portofoliului existent de clienti, dezvoltarea relatiei cu clientii noi alocati
- Utilizarea portalurilor si a aplicatiilor specifice pentru generarea de oportunitati
- Atingerea obictivelor impuse de managerul de vanzari.

Beneficii:
- Comision avantajos din tranzactiile incheiate
- Mediu de lucru profesionist, laptop, telefon, masina pentru deplasari, buget de marketing alocat pentru promovarea ofertelor din portofoliul agentiei
- Lucru intr-o echipa cu experienta in Real Estate.
- Sansa de a activa in ce mai dinamica piata de vanzari din Bucuresti.
- Posibilitatea formarii unei cariere in Real Estate.

Cu peste 14 ani de experienta in domeniul imobiliar, agentia Vanzari Dezvoltator ofera servicii complete de consiliere imobiliara atat pentru clientii aflati in cautarea unei locuinte, cat si pentru dezvoltatorii imobiliari. Pe partea rezidentiala, ne ocupam in special de ansambluri si proiecte noi, si acoperim atat zona centrala si de nord, cat si o parte din cartiere, oferind astfel multe posibilitati de alegere. Totodata, ne adresam si dezvoltatorilor imobiliari, carora le oferim suportul necesar incepand de la faza de proiectare, pana la vanzarea ultimului apartament din proiect. Te asteptam in echipa noastra!

Broker Imobiliar  -  Vanzari Dezvoltator