BROKER IMOBILIAR

VAULT ESTATE IMOBILIARE SRL 5 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Spirit antreprenorial.
  • Posibilitatea de avansare.
  • Bune abilitati de comunicare.
  • Punctualitate.
  • Abilitati de negociere.
  • Responsabilitate in indeplinirea sarcinilor.
  • Sa fie constient ca implicarea sa se concretizeaza in rezultate financiare.
  • Tinuta office obligatoriu.
  • Capacitatea de a acumula rapid cunostinte despre piata imobiliara.
  • Permisul de conducere constituie un avantaj.

Descrierea jobului

  • Prospectarea pietei imobiliare.
  • Intermedierea tranzactiilor imobiliare.
  • Intermedierea relatiei dintre vanzator si cumparator si/sau intre proprietar si chirias.
  • Identificarea si implementarea celor mai bune solutii pentru clienti.
  • Organizarea si urmarirea intregului proces de tranzactionare.
  • Administrarea bazei de date cu proprietati.
  • Promovarea ofertelor prin intermediul mijloacelor de comunicare puse la dispozitie.
  • Raportarea activitatii.
  • Respectarea programului de lucru conform normelor interne ale agentiei.
  • Raspuns in timp util la solicitarile clientilor.
  • Adaptare la nevoile clientilor.
  • Atingerea targetului.

Agentie imobiliara formata dintr-o echipa tanara, prietenoasa si responsabila.
Ne cautam coleg/a pentru a ne mari echipa!
Avem atentia indreptata catre clienti.
Cuvantul care ne reprezinta este profesionalismul.
Oferim posibilitate de avansare in cadrul agentiei.
Publicat 5 Iun. 2022 Reactualizat 6 Iul. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.