Broker Imobiliar

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Ai spirit antreprenorial? Îți dorești independență financiară? Ești o fire dinamică și perseverentă?

Ne dorim în echipa noastră un Broker Imobiliar cu spirit antreprenorial, proactiv și orientat către rezultate. La noi ai șansa să îți dezvolți propriul tău business într-un sistem de lucru bine organizat, care te va susține pas cu pas.

Îți oferim un plan temeinic de carieră unde singurele limite sunt cele impuse de tine.

Ce ne dorim de la tine:
  • Să ai inclinații antreprenoriale;
  • Să ai bune abilităţi de comunicare și relaţionare;
  • Să ai abilităţi înnăscute de negociere;
  • Să fii o persoană dornică să se descopere și să se reinventeze
  • Să fii conștient/ă că implicarea ta se concretizează în rezultate financiare;
  • Experiența în vânzări constituie un avantaj;
  • Permis de conducere (criteriu obligatoriu).

Descrierea jobului

Ce vei face?
  • Identifici nevoile și posibilitățile clienților, pentru a le face cele mai potrivite oferte;
  • Oferi consultanță de specialitate ambelor părți implicate in tranzacție, in baza training-ului primit de la noi;
  • Ajuți la medierea tranzacțiilor dintre vânzători și cumpărători, asigurând un schimb onest al informațiilor și o negociere corectă.

Noi îți oferim:
  • Training de calitate și suport, alături de traineri cu experienţă reală
  • Consultanță juridică și financiară în orice moment sau situație ai nevoie;
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o companie în plină ascensiune, cu o echipă dinamică;
  • Un loc de muncă inspirațional în care în care ai posibilitatea să te dezvolti și să ai venituri considerabile
  • Oportunitatea de a te dezvolta independent în propriul tău business;
  • Program de lucru flexibil.

Oferim în sistem franciză serviciile celei mai mari companii imobiliare din România, ca structura. Viziunea noastră este centrată pe dezvoltare, servicii integrate și educație imobiliară de calitate.
Astfel, pe lângă serviciile de intermediere imobiliară (reprezentare, promovare, negociere) oferim servicii conexe menite să crească satisfacția clienților.

Publicat 12 nov. 2021 Reactualizat 10 dec. 2021 Expiră 12 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos