Broker imobiliar - Smart Imobiliare

Smart Imobiliare - 6 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Dorești să activezi într-un domeniu captivant, dinamic, în care nu te poți plictisi și unde organizarea timpului depinde de tine, precum și câștigurile financiare, care nu sunt deloc mici? Atunci ești unde trebuie!

Ce ne dorim de la tine?

- Aptitudinile sociale sunt un atu, așadar bune abilități de comunicare,
- Să fi o persoană empatică, care poți gândii din perspectiva clientului,
- Abilitățile de negociere sunt de asemenea necesare,
- Să știi cum să elaborezi strategii profitabile, pe termen lung,
- Și să ai o imagine profesională impecabilă.

Pe lângă aceste aspecte ne mai dorim de la tine:

- Să fii posesor al carnetului de conducere, categoria B (de minim 2 ani),
- Să ai domiciliul stabil în Brașov,
- Să deții un minim de experiență (1 an) în domeniul imobiliarelor sau în vânzări.

Descrierea jobului

- Identificarea și consilierea clienților în procesul de vânzare/închiriere;
- Negocierea ofertelor imobiliare;
- Administrarea unei baze de date cu oferte și clienți;
- Accentul permanent pus pe client.

Ce oferim pentru munca depusă?

- Salariu fix,
- Comision din tranzacțiile efectuate,
- Laptop, telefon de serviciu, tabletă,
- Program de lucru flexibil,
- Perioada de training/instruire,
- Oportunitatea de a face parte dintr-o companie de top,
- Posibilități permanente de dezvoltare.

Noi suntem Smart Imobiliare, Smart fiindcă știm ce să alegem ca să realizăm obiectivele companiei și fiindcă știm că satisfacerea nevoilor clienților sunt primordiale pentru a menține echilibrul acesteia. Fondată în anul 2014, amprenta noastră acoperă regiunea și atinge investitorii din întreaga lume. Ne extindem continuu, iar în prezent ne găsiți în orașele Sibiu, Cluj-Napoca și Brașov.

Publicat 1 iul. 2021 Expiră 31 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos