Publicat 22 Iun 2011 | Expiră 24 Iul 2011

Broker Imobiliar - Bucuresti

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

1. experienta in vanzari minim 1 an
2. abilitati deosebite de comunicare si adaptabilitate
3. persoana cu initiativa
4. orientare spre client si rezultate
5. bun negociator
6. cunostinte de operare PC

Descrierea jobului

Responsabilitati:
1. prospectarea pietei imobiliare si realizarea unei baze de date proprii de clienti
2. organizarea si urmarirea intregului proces de tranzactionare
3. promovarea ofertelor prin intermediul mijloacelor de comunicare puse la dispozitie
4. implementarea si respectarea politicii de marketing si vanzari
5. respectarea standardului de comunicare si relationare cu clientii
6. realizarea obiectivelor individuale dar si de echipa

Beneficii:
1. training si cursuri specifice domeniului imobiliar
2. mediu de lucru deosebit in cadul unei echipe tinere de profesionisti
3. dezvoltare personala si profesionala permanenta
4. comision progresiv in functie de rezultate
5. mijloace de lucru moderne puse la dispozitie

Companie imobiliara care se ocupa de zona centrala si ultracentrala a Bucurestiului.

Expirat
Broker Imobiliar - Bucuresti  -  KLAUSS & PARTNERS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles