de ani Fără Frică...

Publicat 25 Iun 2008 | Expiră 25 Iun 2008

Broker financiar

Confidential
5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- abilitati de comunicare
- orientare catre client;
- aspect profesional-business;
- persoana dinamica, responsabila si organizata

Descrierea jobului

Descrierea postului:
- cunoasterea si analiza permanenta a pietei locale in vederea identificari clientilor;
- informarea clientului asupra produselor subliniind avantajele oferite de companie

Oferta (bonusuri,beneficii):
- sistem de remunerare proportional cu rezultatele;
- program flexibil;
- instruire la nivel naţional şi internaţional;
- dezvoltarea unei cariere pe piaţa financiară europeană

Descrierea companiei

O nouă şansă profesională în România
În condiţiile unei concurente din ce în ce mai acerbe pe piaţa financiară, instituţiile îşi diversifică produsele şi serviciile apelând la toate canalele posibile pentru promovarea şi distribuirea acestora. Mulţi români iau la cunoştinţă existenţa şi avantajele serviciilor oferite de către brokerii de servicii financiare. Distribuirea produselor şi a serviciilor financiare prin intermediul brokerilor oferă multiple avantaje în special pentru client.
În baza experienţei şi a informaţiilor deţinute propunem soluţii pertinente clienţilor persoane fizice si juridice, dorind să le oferim rapid, soluţia financiară de care au nevoie.

Expirat
Broker financiar  -  Confidential

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles