Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 25 Feb 2019

Broker de asigurare

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Experienta in asigurari obligatoriu minim 3 ani
• Studii superioare
• Cunostinte operare computer - Word, Excel, Internet
• Abilitati de comunicare, de negociere, intreprinzator, adaptabil
• Bun organizator, inteligent, serios, cinstit, corect, loial
• Perseverenta in atingerea obiectivelor propuse
• Capabil de lucru in conditii de stres, in echipa, cu orar prelungit

Descrierea jobului

• Acordarea de suport Asistentilor in Brokeraj
• Furnizarea de informatii si servicii asiguratilor actuali si potentiali
• Preluarea cererilor de asigurare/reinnoire/extindere de la clienti
• Negocierea si administrarea contractelor de asigurare
• Redactarea ofertelor de asigurare

INSURER BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL are ca obiect unic de activitate consultanta specializata in desfasurarea activitatilor de management al riscului si intermedierea de asigurari.

Expirat
Broker de asigurare  -  INSURER Broker de Asigurare Reasigurare SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles