de ani Fără Frică...

Publicat 09 Oct 2008 | Reactualizat 06 Nov 2008 | Expiră 09 Nov 2008

Broker Credite

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- abilitati excelente de comunicare, negociere si vanzare
- perseverenta, rezistenta la stres, orientat catre rezultat, incredere de sine, motivat de dezvoltarea personala si profesionala in mod permanent
- initiativa, flexibilitate, adaptibilitate, responsabilitate
- capacitatea de a asimila cunostinte noi
- disponibilitate pentru munca de teren
- studii superioare - finalizate sau in desfasurare
- cunostinte de operare PC
- experienta in vanzari de produse financiar/bancare/asigurari- constituie un avantaj
- puternic motivat financiar

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Acordarea clientilor consultanta financiar/bancara
- Prospectare si identificarea potentialilor clienti;
- Identificarea nevoilor clientilor si recomandarea produselor adecvate
- Verificarea documentatiei si intocmirea dosarelor de credit;
- Mentinerea si dezvoltare portofoliului de clienti;
- Atingerea target-ului fixat de companie
- Raportarea activitatii sale zilnice coordonatorului echipei

Beneficii:

- Pachet de compensare motivant direct corelat cu rezultatele obtinute
- Programe de instruire si dezvoltare personala si profesionala
- Posibilitatea de dezvoltare a unei cariere solide in domeniul financiar-bancar
- Pachet de beneficii extra-salariale

Doresti un loc de munca dinamic si provocator unde sa ai tot sprijinul necesar pentru a obtine rezultate? Daca da, alatura-te echipei noastre de consultanti financiari.

Expirat
Broker Credite  -  SC DOUBLE M CREDIT CONSULTING SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles