de ani Fără Frică...

Publicat 30 Iun 2008 | Reactualizat 28 Iul 2008 | Expiră 31 Iul 2008

BROKER CREDITE

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Orice persoana cu facultate terminata sau in curs, dornica de a munci si de a-si forma o cariera intr-un domeniu dinamic. Excelenta oportunitate de dezvoltare.

Descrierea jobului

Cerinte:

- Experienta in domeniul vanzarilor de minim 6 luni (experienta in domeniul bancar constituie un avantaj).
- IMPORTANT - Abilitati bune de prospectare a pietei.
- Initiativa si putere de convingere.
- Foarte bune abilitati de comunicare.
- Atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie.
- Perseverenta in atingerea obiectivelor.

Oferta (bonusuri, beneficii):
-laptop
-telefon
-masina (in functie de realizari)
-venituri foarte atractive
-salariu fix, comision, bonusuri

Claditi-va cariera împreuna cu noi!
Resurse solide: sunteti sustinut de o firma nationala puternic capitalizata, cu filiale in toate marile orase
Training-uri de nivel înalt oferite atat de noi cat si de bancile partenere, dezvoltare profesionala continua.
Cunostinte: va oferim traininguri competitive de înalta clasa precum si sprijin tehnic modern.
Avantaje financiare: realizarile dumneavoastra sunt materializate în venituri.
Promovarea: dezvoltarea continua a firmei prin sedii proprii si francise va ofera posibilitatea unica de a va dezvolta rapid pe plan profesional.

CreditServices este o societate comerciala al carei scop este de a asigura partenerilor si clientilor nostri consultanta financiara la standarde ridicate, pentru a le oferi posibilitatea de a lua cele mai bune decizii financiare.
Pentru atingerea acestui scop va stau la dispozitie multiple surse de informare, analize financiare complexe, software-uri performante si parteneri puternici cu o vasta experienta in domeniu.

Expirat
BROKER CREDITE  -  CREDIT SERVICES SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles