de ani Fără Frică...

Publicat 08 Ian 2008 | Expiră 09 Ian 2008

Broker credite

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare (in curs de desfasurare sau finalizare)
Cunostinte operare PC (Microsoft Office , internet)
Abilitati de comunicare
Experienta in asigurari sau brokeraj bancar constituie un avantaj

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
Acordarea de consultanta financiara in intocmirea dosarului de credit potentialilor clienti
Crearea bazei proprii de clienti si dezvoltarea celei existente
Promovarea ofertei de credite aflate in portofoliul bancilor partenere

BENEFICII:
Salariu fix + comisioane atractive crescatoare direct proportionale cu valoarea creditelor trase
Laptop
Telefon
Autoturism de serviciu

S.C. RIVIERA S.R.L. este brokerul tau de credite care te ajuta sa economisesti timp si iti ofera solutia optima de creditare.

Expirat
Broker credite  -  S.C. RIVIERA S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles