de ani Fără Frică...

Publicat 19 Nov 2007 | Expiră 19 Nov 2007

broker credite

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

seriozitate

Descrierea jobului

-GASIREA POTENTIALILOR CLIENTI
-Acordare consultanta clientilor in vederea obtinerii unui credit bancar
-Promovarea produselor de credit oferite de bancile partenere;
- Acordarea de consultanta financiara si asistenta in intocmirea dosarului de credit potentialilor clienti ceea ce presupune analizarea solicitarilor clientilor, inaintarea de sugestii alternative corespunzatoare fiecarui client si solutionarea problemelor aparute.

Descrierea companiei

borker de credite , broker de asigurare

Expirat
broker credite  -  sc general asig consulting-broker de asigurare srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles