Publicat 04 Iun 2007 | Expiră 05 Iul 2007

Broker Credite

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Principalele competente cerute:

- Simt comercial / Obiectivitate / Adaptabilitate
- Spirit critic si analitic/ putere de sinteza/ obiectivitate
- Responsabilitate / Usurinta in comunicarea scrisa si verbala
- Cunostinte informatice: Word, Excel, PPT

Descrierea jobului

Descrierea postului:

- Dezvolta relatiile cu clientii din portofoliul sau
- Cauta si atrage noi clienti
- Ofera consultanta in alegerea ofertei optime de finantare
- Intocmeste dosarul de credit/finantare
- Analizeaza dosarele intocmite (valabil doar pentru credite)
- Urmareste dosarele de credit aprobate pana la aprobarea si finalizarea procesului de creditare (valabil doar pentru credite)

Broker de servicii financiare,colaboreaza cu firme importante din domeniul bancar si al serviciilor financiare.

Expirat
Broker Credite  -  Money Express SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles