de ani Fără Frică...

Publicat 25 Mai 2007 | Reactualizat 23 Iun 2007 | Expiră 25 Iun 2007

broker credite

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Dinamic,
- Comunicativ,
- Buna intelegere a produselor bancare si a domeniului financiar
· Cunoasterea reglementarilor bancare
· Buna cunoastere a limbii engleza
· Foarte bune abilitati de vanzare si de negociere
· Abilitati de rezolvare a problemelor
· Cunostinte bune de operare PC
· Capacitate de decizie
· Orientare catre client
· Abilitate de lucru in conditii de stres si termene-limita
· Bune abilitati de relationare interpersonala si de lucru in echipa

Descrierea jobului

-Dezvolta portofoliul de clienti al societatii prin atragerea de noi clienti persoane fizice si juridice
- Asigura pregatirea documentatiei si analiza dosarelor in scopul aprobarii cererilor de credit pentru clienti
- Raspunde de calitatea serviciilor si produselor solicitate de clienti

Orientarea catre calitate a personalului TESA Invest Group si satisfacerea nevoilor clientilor vor constitui un sprijin în afirmarea talentului tau si te vor ajuta sa-ti transpui visele în realitate. Iti oferim un loc de munca dinamic si provocator si întreg sprijinul necesar pentru a putea obtine rezultate foarte bune.
Alatura-te echipei noastre, pune-ti amprenta personalitatii si vei reusi !
TESA Invest Group - \"mai aproape de tine\"

Expirat
broker credite  -  Tesa Invest Group

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles