Publicat 05 Mai 2017 | Reactualizat 02 Iun 2017 | Expiră 06 Iun 2017

BROKER CREDITE (BUCURESTI, CLUJ, ORADEA, TIMISOARA)

5 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pregatit pentru noi inceputuri?
Echipa noastra se mareste si isi doreste sa cunoasca Kampioni pasionati ca si noi (mai multe despre povestile Kampionilor KIWI regasesti pe site-ul nostru, sectiunea Cariera).
Ne dorim colegi cu:
Studii superioare (absolvite sau in curs)
Experienta in vanzari (experienta in domeniul financiar/bancar de cel putin 1 an constituie un avantaj)
Disponibilitate la deplasari in scopul prospectarii pietei, vizite la clienti
Abilitati de comunicare si interactiune
Perseverenta in atingerea obiectivelor
Atitudine proactiva si entuziasm

Descrierea jobului

Principalele tale responsabilitati vor fi:
Prospectarea si identificarea potentialilor clienti
Oferirea celor mai bune solutii de creditare specifice nevoilor acestora
Cunoasterea produselor de creditare ale partenerilor bancari
Dezvoltarea portofoliului de clienti impreuna cu echipa de vanzari din care vei face parte
Mentinerea si dezvoltarea in permanenta a relatiei cu clientii tai.
Iti oferim:
Venit fix si/sau comision din vanzari corelat cu bonusuri semestriale si anuale pentru performanta
Training de specialitate; concursuri; teambuilding
Suport continuu in procesul de vanzare (departament de procesare dosare, departament juridic, sustinere dosare)
Portofoliu de clienti
Oportunitatea de a activa in cadrul celui mai mare Broker din Romania ce are parteneriate cu principalele institutii bancare si financiar nebancare
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes in domeniul financiar-bancar
Daca intrunesti criteriile de mai sus si consideri ca putem face echipa buna impreuna, iti asteptam CV-ul.

KIWI Finance este primul si cel mai mare broker de credite din Romania din 2003, partener strategic al bancilor.
KIWI Finance in cifre:
Retea: 65 sucursale (inclusiv francize) in toata tara
Valoare credite intermediate: 910 milioane EURO
Produse disponibile: peste 100 de oferte de credite si solutii financiare (credite ipotecare, de nevoi personale, carduri de credit, leasing, asigurari etc)
Consultanta financiara: mai mult de 5.000.000 ore de consultanta

Expirat
BROKER CREDITE (BUCURESTI, CLUJ, ORADEA, TIMISOARA)  -  SC KIWI FINANCE SRL