Broker asigurari / asistent in brokeraj

Savin-Calin Alexandra - Intermediar In Asigurari Si Reasigurari 7 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Absolvent minim 12 clase, examen de bacalaureat
  • Cunoștiințe operare calculator, browser, e-mail
  • Dorință de învățare și dezvoltare profesională
  • Persoană responsabilă, organizată și atentă la detalii
  • Bune abilități de vânzare și comunicare

Descrierea jobului

Atribuții:
  • Identificarea nevoilor clienților și găsirea celor mai bune solutii pentru aceștia
  • Promovarea serviciilor intermediate
  • Dezvoltarea portofoliului de clienți și fidelizarea acestora.
Se lucrează pe bază de comision din polițele încheiate, în baza unui contract de colaborare. Destine Holding vă pune la dispozitie o gamă largă de servicii ce pot fii intermediate și anume: asigurări de orice tip ( RCA, locuintă, CASCO, sănătate, viață, malpraxis etc.) credite, leasing, imobiliare și rezervări de vacanțe sau bilete de avion. Oricare dintre aceste servicii pot fii intermediate prin Destine Holding.

Ce îți oferim:
  • Platformă de lucru operațională 24/24
  • Training-uri permanente
  • Comision în funcție de performanțe
  • Bonusuri și premii
  • Posibilitatea de a lucra remote (de acasă)
  • Program flexibil
  • Suport din partea echipei
  • Sistem de carieră transparent
  • Posibilitatea de a activa și în alte domenii precum: turism sau domeniul bancar.

Destine Holding a fost înființată în anul 2007 având doar un obiect de activitate și anume acela de intermediere asigurări de orice tip. În prezent, este numărul 2 în top firme de brokeraj la nivel național, iar domeniul de activarea a fost lărgit astfel în prezent poți intermedia : credite, leasing, imobiliare sau rezervări de vacanțe și bilete de avion.

Publicat 19 Sept. 2022 Reactualizat 17 Oct. 2022 Expiră 19 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.