de ani Fără Frică...

Publicat 04 Sep 2006 | Reactualizat 03 Oct 2006 | Expiră 05 Oct 2006

BROKER ASIGURARE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Avand in vedere ca au fost multe aplicatii fara noima va rugam aplicati doar daca :

a.aveti varsta 23-45 ani
b.permis conducere B
c.aveti cunostinte de baza operare calculator (word, excel , mail, net)
d.aveti minim 2 ani experienta in vanzari sau minim 1 an experienta in asigurari
e.aveti domiciliul stabil in Bucuresti
f.nu sunteti angajati in alte activitati (de ex alt servici, facultate) avand din vedere ca este vorba de job full time
g.sunteti o persoana dinamica, extrovertita, comunicativa

Descrierea jobului

perioada 1 - integrare (dureaza 1-3 luni) in care aplicantul se acomodeaza si deprinde activitatile de baza. Pe acesta perioada se stabileste nivelul de finantare pentru sustinerea viitorului broker.

perioada 2- (dureaza 3-6 luni) activitate sub supervizarea unui broker coordonator. Pe aceasta perioada se mentine finantarea din perioada 1 sau se mareste functie de aptitudinile aratate

perioada 3- activitate independenta sub supervizarea directorului de vanzari. Nu mai exista finantare, exista comision. Pentru a raspunde unor eventuale intrebari in aceasta etapa veniturile medii lunare sunt de 1.000 euro

Activitatea consta in contactarea potentialilor clienti, in constituirea si punerea in practica a programului de asigurare si in service portofoliu

Descrierea companiei

Societate de brokeraj in asigurari

Expirat
BROKER ASIGURARE  -  SOCIETATEA ROMANA DE BROKERAJ IN ASIGURARI SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles