de ani Fără Frică...

Publicat 20 Mai 2008 | Reactualizat 25 Mai 2008 | Expiră 20 Iun 2008

broker asigurare

50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

persoana dinamica, deschisa spre a invata cu abilitati de comunicare

persoana capabila sa lucreze intr-o echipa

Descrierea jobului

intermediere asigurari de viata, pensii private, asigurari non viata (locuinte, auto, etc.)
formare si coordonare echipa
venituri substantiale, in functie de timpul alocat
bonusuri
traininguri in locatii deosebite in tara si strainatate
concursuri cu premii in excursii in strainatate

Descrierea companiei

Companie de top in brokerajul in asigurari din Romania

Expirat
broker asigurare  -  Eurobrokers Group

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles