Brand Specialist (Marketing/Management/Technology)

Oraș de lucru
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ti-ai dorit mereu să faci parte dintr-o echipă tânără, dinamică și ambițioasă, cu obiective bine definite?
Noi te întâmpinăm cu bratele deschise.

Candidatul ideal:
  • Cinstit si Sincer (este cel mai important)
  • Are experienta in eCommerce.
  • Vorbeste si scrie fluent in limba Engleza si in limba Romana.
  • Are cunostinte in: SEO, Analytics, Google Keywords Tool, etc.
  • Are capacitatea de a analiza date, trage concluzii, executa recomandări și implementa masuri corective.
  • Are capacitatea de a gandi analitic si critic.
  • Personalitate Riguroasa si orientata catre detalii. (culoarea cea mai frumoasa este gri)
  • Are capacitatea de a comunica proactiv cu echipa si cu furnizorii.
  • Abilitati de Negociere.
  • Are capacitate de a prioritiza si gestiona task-urile intr-un mod organizat.

Cu toate acestea stim ca nu exista candidatul ideal dar noi suntem aici se te sustinem sa devii unul!

Descrierea jobului

Principala ta RESPONSABILITATE este sa vii la acest job din placere. Doar in acest fel si tu, dar si noi vom avea de castigat! :)

In plus va trebui sa:
  • Realizezi cercetare de piata interna (analiza concurentei, a feedback-ului clientiilor, etc)
  • Realizezi cercetare de piata externa (pentru oportunitati noi)
  • Cauti, comunici si negociezi cu furnizorii noi si mentii realtiile cu furnizorii vechi
  • Testezi si verifici calitatea produselor noi (esti incurajat sa dezvolti propriile tale sisteme de verificare)
  • Colaborezi cu echipa de Marketing, Content pentru a lansa produsul in cel mai eficient mod.
  • Sa tii evidenta evolutiei produselor din portofoliu.

Iti oferim:
  • Salariu atractiv.
  • Program flexibil / Mediu de lucru confortabil cu ceai si cafea.
  • Asigurare private.
  • Meal Tickets.
  • Abonament Bookster
  • Bonusuri pentru indeplinirea targeturilor.
  • Mediu de lucru placut , dotatat cu tehnologie de utima generatie (Imac, smartphone-uri etc.)
Echipa tanara, dinamica si ambitioasa. Vei fi inconjurat de oameni carora le pasa de tine si de dezvoltarea ta. We Work hard, Play hard!

LUMAUDiO este un brand care se concentrează pe comercializarea produselor audio si gadgeturi wireless de înaltă calitate la prețuri accesibile. Scopul nostru este să dezvoltăm si commercializam produsele care au impact asupra lumii. Ne bazam pe sinceritate, munca de echipa si obiective semnificative.

Publicat 18 nov. 2021 Reactualizat 16 dec. 2021 Expiră 18 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos