Publicat 22 Sep 2008 | Expiră 23 Oct 2008

BRAND MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

studii superioare (preferabil marketing);
- cursurile de specializare in domeniul marketing reprezinta un avantaj;
- cunostinte limba engleza;
- bune cunostinte Microsoft Office, utilizare Internet Explorer;
- experienta profesionala pe un post similar de cel putin 2 ani;
- experienta in domeniul farmaceutic constituie un avantaj;
-permis conducere categoria B;
- excelente abilitati de comunicare si interelationare personala, influenta si convingere, negociere, analiza, lucru in echipa, flexibilitate si dinamism.

Descrierea jobului

-elaboreaza si implementeaza strategia de brand/produs in acord cu competitia de piata;
- urmareste si deruleaza in bune conditii planul de vanzari lunar pentru brandurile alocate;
- analizeaza oportunitatile din piata si identifica proiectele de succes pentru portofoliul/brandurile alocate;
- promoveaza brandurile alocate;
-gestioneaza bugetul pentru brandurile allocate;
- continua dezvoltare profesionala.

Laropharm este una dintre cele mai noi si moderne fabrici de medicamente din Romania infiintata in 2001 si certificata GMP inca de la inceputul activitatii sale. Activitatea companiei este structurata in doua directii:

* productia proprie de medicamente
* productia sub contract

Pe piata interna, Laropharm s-a remarcat ca producator de medicamente cu prescriptie medicala si OTC-uri cu o oferta de peste 60 de produse in fabricatie care acopera intreaga arie terapeutica.

Valorile pe care le cultivam sunt : consecventa, responsabilitate si flexibilitate.

Succesul dumneavoastra inseamna Laropharm!

De ce recrutam?
Laropharm reprezinta calitatea unui loc de munca.
Laropharm se dezvolta continuu.
Laropharm investeste permanent in capitalul de resurse umane.
Daca sunteti interesati de oferta Laropharm puteti aplica on-line pe site-ul ejobs sau la e-mail recrutare@laropharm.ro

Asteptam cu interes aplicatiile dumneavostra!

Expirat
BRAND MANAGER  -  LAROPHARM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles