de ani Fără Frică...

Publicat 15 Sep 2008 | Reactualizat 15 Oct 2008 | Expiră 16 Oct 2008

Brand Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent studii superioara agronomice (minim diploma licenta)
Experienta profesionala intr-o pozitie de manager/marketing/vanzari
Cunoasterea pietei agricole
Cunostinte utilizare PC
Abilitati de comunicare
Cunostinte de limba engleza (limba franceza constituie un avantaj)
Posesor permis conducere categoria B, Disponibilitate la deplasari

Descrierea jobului

Crearea si pozitionarea gamei de produs
Livrarea de programe de training tehnic echipei de vanzari, coaching si insotire pe teren
Efectuarea de analize de piata
Organizare de evenimente
Activitati de Public Relations (in principal mentinerea relatiei cu presa)

Membra a Grupului Roullier, Societatea Timac Agrom se ocupa de comercializarea de soluţii tehnice inovatoare în domeniul îngăşămintelor şi zootehniei.

Expirat
Brand Manager  -  TIMAC AGRO ROMANIA S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles