de ani Fără Frică...

Publicat 14 Aug 2008 | Reactualizat 13 Sep 2008 | Expiră 14 Sep 2008

Brand Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

Studii superioare, in domeniul marketing, comunicare (studiile de specializare constituie avantaj)
Cunostinte la nivel profesionist privind tendintele in domeniul promovarii brand-ului la nivel national si international
Experienta pe o pozitie similara de min. 3 ani
Cunostinte de limba engleza – nivel avansat (limba italiana reprezinta un atu)
Abilitati de negociere, coordonare si planificare
Capacitate de analiza si sinteza, rationament logic
Orientare catre rezultat, initiativa, creativitate, flexibilitate
Abilitati de comunicare si relationare
Capacitate de a lucra in echipa
Abilitati de operare PC (pachetul MS Office, Internet)

Descrierea jobului

Descrierea postului:

Asigurarea implementarii politicilor de marketing prin promovarea brand-ului/ brand-urilor companiei

Responsabilitati:

Coordonarea tuturor activitatilor de promovare a brandului/ brandurilor desemnate
Asigura implementarea planului de marketing stabilit la nivelul companiei
Analizeaza, evalueaza si interpreteaza informatiile obtinute din teritoriu
Identifica oportunitati de creare de noi brand-uri si de imbunatatire a celor existente
Monitorizeaza procesul de creare de noi brand-uri, organizeaza si urmareste/ evalueaza campaniile de promovare
Participa la evenimente in interiorul si in afara companiei, deplasari frecvente in tara

Beneficii:

Telefon mobil, masina de serviciu, laptop
Participa la traininguri , workshop-uri, seminarii in vederea dezvoltarii si aprofundarii cunostintelor, precum si la programele de motivare si fidelizare pentru angajatii companiei
Posibilitatea de dezvoltare continua, intr-o echipa tanara si energica

Doresti o cariera alaturi de profesionisti, intr-o companie dinamica, de succes? Vino sa ne cunosti! Daca esti entuziast, flexibil, om de echipa, vei fi incantat sa gasesti un loc unde iti poti demonstra competentele, dobandi recunoastere si avansa in cariera – Cefin iti ofera aceasta sansa!

Cefin este o societate multinationala cu peste 1400 de angajati, care activeaza in Romania, Ungaria si Bulgaria in trei domenii de activitate distincte: automotive, productie si imobiliare. Pe segmentul de automotive este cel mai important dealer de vehicule comerciale IVECO din Europa. In Romania, compania este recunoscuta de peste 10 ani drept unul dintre cei mai mari furnizori de servicii integrate de calitate adresate lumii transportatorilor.
Prin atragerea si mentinerea unui personal inalt calificat, Cefin Romania a cunoscut o dezvoltare exploziva in ultimii trei ani, ritmul sau de crestere fiind intru totul intemeiat pe integritatea, calitatea, energia, initiativa si performantele capitalului sau uman.

www.cefin.com

Expirat
Brand Manager  -  CEFIN ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles