de ani Fără Frică...

Publicat 22 Iul 2008 | Reactualizat 23 Iul 2008 | Expiră 22 Aug 2008

Brand Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii superioare (preferabil marketing);
-Doi ani pe un post similar (client sau agentie de publicitate – cu responsabilitati similare);
-Cunostinte solide in domeniul marketingului;
-Initiativa, creativitate, si capacitate de analiza;
-Aptitudini de comunicare
-Cunostinte solide de limba engleza (scris, vorbit);
-Bune aptitudini de sustinerea prezentarilor
-Cunostinte solide operare PC – Microsoft Office (Word, Excel, Power Point).

Descrierea jobului

Se implica in dezvoltarea si marketingul produselor companiei:

- Pregateste planurile de marketing pentru produsele din portofoliu
- Pregateste toate elementele de branding si promovare
- Implementeaza planurile de marketing sau coordoneaza implementarea lor.
- Propune si administreaza bugetul de marketing al produselor din portofoliu
- Evalueaza eficienta campaniilor de marketing realizate;
- Urmareste si evalueaza activitatea competitorilor

CRISTALEX este lider in domeniul importurilor si distributiei bauturilor alcoolice din import. Campari, Absolut, Jim Beam, Teacher\'s si Grant\'s sunt doar cateva din marcile de calibru importate si distribuite de compania noastra.

Expirat
Brand Manager  -  Cristalex

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles