de ani Fără Frică...

Publicat 15 Feb 2008 | Expiră 17 Mar 2008

BRAND MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-studii superioare
-creativitate
-cunoştiinţe solide de marketing
-abilităţi de rezolvare a problemelor
-cunoaşterea pieţei FMCG
-abilităţi de lucru în echipă
-abilităţi organizatorice
-cunostinţe privind bugetarea şi previzionarea vănzărilor
-limba engleză-nivel avansat
-disponibilitate pentru relocare

Descrierea jobului

-dezvoltarea strategiilor de brand pentru a îndeplini obiectivele şi strategiile companiei în termeni de volum al vânzărilor ,valoare şi cotă de piaţă
-iniţiază innoirea marcii şi monitorizează performanţele existente
-iniţiază şi conduce proiecte de cercetare bazate pe cerinţele marcii
-recomandă măsuri pentru optimizarea performanţei marcii faţă de obiectivele de marketing ale companiei
-recomandă poziţia de preţ a marcii în concordanţă cu rolul acesteia in portofoliul de marci
-dezvoltă şi conduce strategii promoţionale
-gestionează bugetul anual al marcii
-întocmeşte rapoarte lunare privind performanţa marcii

Active Job Consulting este o importanta Agentie de Resurse Umane din Romania care ofera solutii complete de personal. Calitatea este motto-ul nostru.

Permanenta preocupare a agentiei noastre pentru servicii de calitate, a dus la creerea unui avantaj competitiv.

Clientul nostru este un important jucator pe piata bunurilor de larg consum din Romania.

Pentru acest post se poate aplica si pe site-ul www.activejob.ro

Expirat
BRAND MANAGER  -  Active Job Consulting

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles