de ani Fără Frică...

Publicat 08 Feb 2008 | Expiră 08 Feb 2008

Brand Manager

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)
Abilitati de a stabili relatii cu oamenii
Abilitati de analiza si planificare. Foarte inteligenta
Personalitate deschisa - se relationeaza usor cu clientii potentiali - persoane necunoscute
Orientata spre clienti si nu spre activitati birocratice. Identifica usor si intelege nevoile si dorintele clientilor
Personalitate puternica (de preferat o fire sangvinica, sau colerica)
Dornica sa invete lucruri noi - capacitate mare de invatare
Orientata spre construirea unei cariere
Foarte muncitoare, rezistenta la stress
Are abilitatea de a-si atinge obiectivele. Bun manager de proiect
Lucrul in echipa

Descrierea jobului

Activitati principale:
- Cresterea profitului si a volumului de vanzare al firmei
- Castigarea de noi clienti

Activitati secundare:
- Transmiterea de oferte la clienti (posta, fax, e-mail)
- Realizarea de baze de date de clienti potentiali
- Preluarea apelurilor telefonice, a corespondentei, mail-urilor si distribuirea lor colegilor
- Telesales (contactare telefonica a clientilor potentiali)
- Programarea intalnirilor pentru directorii si managerii firmei
- Download de informatii de pe Internet
- Realizare de cursuri (in masura in care va implicati si aveti competenta necesara)
- Calificare CV-uri pentru proiectele derulate (alegerea candidatilor care indeplinesc criteriile stabilite)
= Realizarea rapoartelor catre directorii firmei (rapoartele de activitate)
- Culegerea de informatii despre clienti (inclusiv prin vizite pe teren, la sediul clientilor)
- Realizarea de prezentari ale produselor catre clientii potentiali ai firmei (inclusiv la sediul lor - activitate de teren)
-Redactare corespondenta cu clientii, persoanele care intra in contact cu firma

Descrierea companiei

Companie cu extindere in toata tara.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Brand Manager  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles