Publicat 17 Iul 2019 | Reactualizat 14 Aug 2019 | Expiră 17 Aug 2019

Brand Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautăm pe cineva care sa:

  • Fie creativ, inteligent, cu simţ artistic, pragmatic
  • Puna suflet în ceea ce face
  • Fie un bun analist, atent la detalii şi organizat
  • Sa fie bun cunoscator al limbilor română şi engleză
  • Sa fie sociabil şi comunicativ
  • Respecte termenele limită
  • Sa fie entuziast în a învata noi tehnologii
  • Lucreze in echipă, fără a fi dependent de supraveghere
  • Se adapteze uşor la schimbări

Ce caracteristici sa aiba?
  • Studii superioare (de preferat in domeniul economic sau marketing);
  • Facultatea de Marketing reprezinta un avantaj
  • Experienta minim 5 ani in brand management
  • Cunoştinţe si deprinderi avansate de Project management
  • Experienta in negociere
  • Cunostinte de PR
  • Excelente abilitati de comunicare
  • Fire deschisa, pozitiva, sociabila, creativa
  • Initiativa, implicare si loialitate
  • Spirit de lucru in echipa
  • Solide cunostinte PC: Microsoft Office (Word, Excel si PowerPoint), Internet Explorer, Outlook Express
  • Lb engleza - nivel avansat

Descrierea jobului

Ce va face?

  • Creare si implementare strategie de marketing pentru brandurile alocate
  • Identificare cai de realizare a obiectivelor
  • Dezvoltare categorii de clienti si canale de distributie
  • Creare campanii de promovare pentru brandurile alocate
  • Gestionare relatie cu furnizorii pentru brandurile alocate
  • Elaborare analize de profit şi pierdere pentru brandurile alocate
  • Creare materiale promotionale si prezentari pentru produsele din brandurile alocate
  • Elaborare concepte de vanzare
  • Elaborare si implementare programe de merchandising

Beneficii
  • Salariu motivant
  • Mediu de lucru placut
  • Oportunitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti;
  • Tichete de masa;
  • Abonament la servicii medicale
  • Loc de munca stabil intr-o companie consacrata in domeniul auto;

Falcon Electronics este lider de piață în domeniul electronicii auto: import și distribuție de sisteme de securitate auto, senzori de parcare, sisteme audio și detectoare de radar, proiectare și dezvoltare soluții OEM automotive.

Expirat
Brand Manager  -  Falcon Electronics Prod SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles