Brand Ambassadori - Bucuresti

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carier─â
Salariu Nespecificat
Limb─â str─âin─â Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Suntem in cautare de Brand Ambassadori pentru promovarea unui cunoscut brand de tigarete.

Da-ne un semn daca:
- ai o atitudine pozitiva, zambet la purtator si carisma cat cuprinde;
- esti comunicativ;
- ai energie si vibe bun.

Descrierea jobului

Noi iti oferim (suntem darnici [ [­čśŐ] ] ):

├ś program lejer marti-vineri 12.00-18.30, sambata 10.00-17.30;
├ś contract de munca (perioada determinata);
├ś salariu avantajos si bonusuri de performanta;
├ś intrarea la cele mai tari evenimente (concerte, festivaluri, lansari de produse; evenimente mondene etc.);
├ś mediu de lucru profesionist;
├ś echipa tanara si fun;
├ś training si formare continua.

Ce trebuie sa faci:
┬Ě Promovarea brandului de tigari in magazine, nu este o locatie fixa (in fiecare zi se schimba locatia).
Publicat 8 oct. 2021 Expir─â 22 oct. 2021
Nu ├«╚Ťi face griji, poate joburile de mai jos ├«╚Ťi pot fi de folos