Brand Ambassador Tobacco @Wave Advertising

Wave Division - 10 poziții
Oraș de lucru
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Esti in cautarea unui job fun si interactiv dar care sa iti ofere un salariu atractiv? Atunci esti exact omul pe care il cautam!
Wave Division te vrea pentru echipa dе promovare a produselor dе tip Tobacco.

Suntem in cautarea unor colegi pentru postul de Brand Ambassador care sa corespunda urmatoarelor cerinte :
  • Esti comunicativ/a,convingator/are, orientat/a catre rezultate;
  • Varsta: minim 18 ani impliniti.

Descrierea jobului

Noi iti vom asigura urmatoarele:
  • Un sаlariu atrаctiv si bonusuri in functie de performanta;
  • Contract individual de munca;
  • Mediu de lucru placut facand parte dintr-o echipa tanara;
  • Participarea la cele mai tari evenimente;​
  • Training-uri periodice pentru dezvoltare;
  • Posibilitate de promovare;
  • Echipament de activare;

Descrierea jobului:

  • Abordarea tuturor oamenilor din locatiile activate;
  • Comunicarea mesajului de brand si a informatiilor primite in cadrul Training-ulrilor;
  • Indeplinirea obiectivelor trasate;
  • Gestionarea stocului de premii;
  • Colectarea feedback-ului de la consumatorii intalniti despre produsele promovate;

Programul de lucru este de marti pana sambata de 5-6h/zi;

Te asteptam in echipa noastra!
#letsgrowtogether

We believe in a world where empathy drives the connections that brands create with people.

WAVE was created from the deep belief that applied empathy can create meaningful connections between people and brands, that lead to their genuine, natural closeness.

This inspired us in each of the +18 million meaningful connections we have created throughout the years.

Today, we take on the role of bringing the human-to-human perspective to our industry. We want to remove the industry idioms that talk about functionality (BTL, Events, etc.). We want to make “meaningful connections” the goal of the brand-people interaction.

This is the challenge that animates us.

We invite in our journey the brands, partners and people with whom we share the same cause.

Together… We make meaningful connections possible between people and brands, that help them live in a world built on trust.

If you you want to learn more about us you can follow the link: https://wavedivision.ro/

Publicat 29 apr. 2022 Expiră 29 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos