de ani Fără Frică...

Publicat 02 Iul 2018 | Reactualizat 01 Aug 2018 | Expiră 01 Sep 2018

Brand Ambassador Tobacco Constanta

100 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Clock Advertising angajeaza persoane pentru un post de Brand Ambassador Tobacco (Hostess), care sa corespunda urmatoarelor cerinte:
- Aspect fizic placut, profil hostess, inaltime minim 1,70 m
- Persoana comunicativa, cu abilitati de vanzare si atitudine pozitiva
- Varsta: minim 18 ani
- Disponibilitate pentru un program de lucru MARTI - VINERI, cate 6 ore/zi, in functie de planificare
Dacă te regăsești în cele de mai sus, lasă-ne un mesaj sau un email pe adresa andreea.e@clock.ro sau hostess.hr@clock.ro cu subiectul “Brand AmbassadorTobacco Constanta” și îți vom răspunde în cel mai scurt timp.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Promovarea produselor din portofoliul clientului, conform manualului de promovare si informatiilor primite la training
- Respectarea programului de lucru, conform planificarii primite si a modului de lucru agreat
- Intocmirea rapoartelor de activitate

Beneficii:
- Salariu avantajos (salariu fix + bonus de performanta)
- Contract de munca
- Training de specialitate
- Transport asigurat de catre team leader

Descrierea companiei

Descrierea firmei

Clock is a BTL and shopper marketing agency that delivers tailor made experiences designed to increase sales and brand awareness and seamlessly bring brands closer to people.

Misiune

Clock aims to be recognized as the national leading agency in BTL and shopper marketing services. With stellar experience and focus driven ambition we are committed to reach every time new exemplary results for our clients and to deliver memorable experiences as well as unique moments for the customers in the entire country.

Produse

121 Consultancy Programs Shopper marketing programs Trade shows and caravans Brand activations In-Store activations Corporate & Consumer Events Field Management

Expirat
Brand Ambassador Tobacco Constanta  -  Clock Advertising SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles