Publicat 17 Dec 2019 | Reactualizat 14 Ian 2020 | Expiră 17 Ian 2020

Branch Manager Oradea - TBI Bank

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii superioare finalizate, profil economic, preferabil Finante - Banci;
  • Experienta de minim 2 ani intr-o pozitie similara, in domeniul bancar;
  • Minim 3 ani experienta in activitati bancare (operatiuni, credite, vanzari produse);
  • Bune abilitati de coordonare a unei echipe;
  • Limba engleza – nivel foarte bun conversational, scris si citit;
  • Bune abilitati de vanzare si comunicare;
  • Atitudine pozitiva, orientare spre client;
  • Cunosterea pachetului Microsoft Office.

Descrierea jobului

  • Coordonarea intregii activitati a sucursalei si monitorizarea rezultatelor obtinute;
  • Cunoasterea si promovarea permanenta a gamei de produse oferite de banca;
  • Implicarea in procesul de recrutare, evaluare si dezvoltare a angajatilor din subordine;
  • Elaborarea planului de activitati al sucursalei si urmarirea indeplinirii acestuia;
  • Implicarea in elaborarea planului de marketing si urmarirea acestuia in vederea realizarii obiectivelor propuse;
  • Asigurarea interfetei cu clientii si implicarea directa in rezolvarea oricarei solicitari din partea acestora;
  • Identificarea, contactarea si vizitarea in mod constant a potentialilor clienti.

Descrierea companiei

TBI Bank
Prezentă în România din 2002, TBI Bank face parte din grupul financiar olandez TBIF Financial Service BV, unul dintre principalii operatori ai pieţei financiare din Europa Centrală şi de Est.
Prezent pe termen lung în România, grupul TBIF Financial Services BV oferă servicii financiare integrate clientilor săi – prin TBI Bank, TBI Leasing si TBI Credit – fiind unul dintre cele mai dinamice grupuri financiare din regiune. Satisfactia clientului si dezvoltarea permanentă a portofoliului unic de produse si servicii sunt principalele valori de business ale grupului.
Cum inovaţia nu stă pe loc, mai ales în mediul economic, TBI Bank caută persoane care să ne provoace prin pasiunea, ingeniozitatea şi ideile lor.
Dacă doriţi să vă alăturaţi echipei noastre, ne anunţăm entuziasmaţi în a vă cunoaşte. Pentru detaliile unei cariere în cadrul TBI Bank va rog sa consultati adresa: www.tbibank.ro.

Expirat
Branch Manager Oradea - TBI Bank  -  TBI BANK EAD SOFIA- SUCURSALA BUCURESTI

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles