Branch Manager DDD – zona Sud

ORKIN Romania - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Ne dorim de la tine urmatoarele competente pentru a intra in echipa noastra:
  • Experienta relevanta intr-un post similar minim 3-5 ani.
  • Cunostinte operare PC (Windows, Pachet Office, Internet, email)
  • Permis auto cat.B
  • Experiente in serviciul cu clienti
  • Bune abilitati de comunicare
  • Nivel energetic crescut, multi-tasking, rezolvarea conflictelor

Noul coleg trebuie sa fie locat in Bucuresti si sa faca mai multe deplasari in diferite judete aferente zonei de Sud (Giurgiu, Teleorman, Craiova, Slatina, Tr. Severin, Tg Jiu, Petrosani + Brasov, Ploiesti, Covasna, Miercurea Ciuc)

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:

Coordonarea lucrărilor și proiectelor actuale in Bucuresti si zona de Sud
Gestionarea relațiilor contractuale cu clienții firmei
Coordonarea personalului aferent zonei (evidențe, rapoarte, prezență, înlocuiri, pontaje)
Organizarea si coordonarea noilor lucrări și organizarea celor ocazionale/periodice
Controlul calității serviciilor și rezolvarea promtă a situațiilor neprevăzute
participă la selecția personalului
Răspunde de instructajele profesionale, SSM și SU în zona alocată
Răspunde de buna funcționare a utilajelor și aparatelor din dotare
Coordonează aprovizionarea cu materiale a punctelor de lucru
Administrează resursele materiale și financiare legate de proiectele desemnate
Asigura suport local pt. departamentul de vanzari in privinta potentialilor clienti noi
Reprezinta compania in fata institutiilor statului
Realizeaza vizite periodice in locatiile aflate in aria de responsabilitate

Ce oferim:

Salariu motivant (in functie de cunostinte si experienta)
Comision din vanzare
Tichete masa
Desfasurare activitate in franciza multinationala ORKIN
Stabilitate, mediu de lucru placut si o atmosfera relaxata
Cursuri de formare profesionala pe perioada desfasurarii activitatii
Telefon, laptop, masina

Founded in 1901 by 14-year-old Otto Orkin, Orkin has more than 100 years of experience in pest control services and are leaders in the industry, specializing in protection against common pests, including termites, rodents, and insects. In addition to pest control, the company also offers integrated plans to help protect the whole home, including insulation and moisture control services. Orkin employs nearly 8,000 team members in more than 400 locations in the United States, Canada, Mexico, Europe, Central America, South America, the Middle East, the Caribbean, Asia, the Mediterranean, Africa, and Australia serving approximately 1.7 million residential and commercial customers.

Publicat 19 Apr. 2022 Reactualizat 17 Mai 2022 Expiră 19 Mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos