Publicat 24 Iul 2019 | Reactualizat 21 Aug 2019 | Expiră 24 Aug 2019

BRANCARDIER

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii;
Persoana deschisă, activă și comunicativă;
Bun organizator;
Atitudine empatică;
Persoană muncitoare, conștiincioasă și responsabilă pentru activitatea desfășurată;
Deschisă pentru munca în echipă.

Descrierea jobului

  • Postul de Brancardier presupune asigurarea transportului pacientilor impreuna cu Ambulantierul.
  • Acesta va acorda atentie si respect pacientilor si apartinatorilor acestora.
  • Postul se desfasoara in ture de lucru.
Oferim:
- mediu de lucru stabil
- unelte de lucru sigure si moderne
- echipa unita si profesionista
- salariu competitiv cu piata, sporuri si bonuri de masa

Grup de companii si organizatii non-profit, recunoscut la nivel national ca reper in urmatoarele domenii:
- servicii de securitate a bunurilor si protectie a persoanelor;
- servicii medicale de urgenta, transport medicalizat si nemediaclizat, medicina muncii si de familie;
- activitati de motorsport ( motociclism si auto off-road )
- activitati umanitare de:
• limitare si inlaturare a efectelor accidentelor, dezastrelor si calamitatilor naturale;
• sprijinire a oricaror persoane aflate în nevoie.

Expirat
BRANCARDIER  -  Ambulanta BGS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles