Publicat 12 Oct 2017 | Reactualizat 17 Oct 2017 | Expiră 11 Nov 2017

BOOKMAKER

CONFIDENTIAL
1 post

Candidatul ideal

-Persoana cu spirit de echipa, pasionat de sport si cu vaste cunostinte in domeniu sportiv
-Responsabilitate, planificare si organizare;
-Disponibiliate pentru program de lucru in ture;
-Putere de concentrare;
-Atentie distributiva;
-Persoana dinamica, entuziasta, cu atitudine pozitiva;

Descrierea jobului

-Cautarea cu minim 3 surse ,introducerea, verificarea si omologarea rezultatelor din ziua anterioara;
-Cautarea cu minim 3 surse ,introducerea, verificarea si omologarea rezultatelor pe parcursul zilei (plati intermediare la 15 min dupa terminarea evenimentelor importante)si apoi lansarea procedurii de procesare bilete/validare castiguri;
-Editarea, verificarea, generarea si pregatirea ofertei (stabilirea schemelor de cote si introducerea acestora pe evenimentele respective spre pariere)
-Monitorizarea ofertei : permanenta comparare a cotelor cu principalele case de pariuri concurente dar si cu sursele de monitorizare a caselor de pariuri online (oddsoddsodds,oddsportal etc);
-Monitorizarea ofertei prin intocmirea de topuri (case de pariuri concurente) si ajustarea dupa o temeinica analiza a cotelor discrepante;
-Mentenanta bazei de date la nivel de sport/liga/competitori;
-Permanenta monitorizare si asigurarea acuratetii clasamentelor integrate ;
-Conceperea de tipuri de pariuri noi pe baza celor existente pe piata si a gradului lor de atractivitate;
-Prezentarea de idei noi pentru imbunatatirea serviciilor oferite pariorilor;
-Update-ul informatiilor legate de oferta pe principalele surse de informare media : Teletext si internet;
Monitorizarea regulata a departamentului Teletext si a paginii de internet in vederea asigurarii acuratetei informatiilor;
-Asigurarea efectuarii activitatii de Livebetting;

BOOKMAKER  -  CONFIDENTIAL