Publicat 21 Ian 2020 | Reactualizat 18 Feb 2020 | Expiră 21 Feb 2020

Bookmaker/statistician

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Buna cunoastere a regulilor de desfasurare a competitiilor sportive si a regulilor de pariere;
  • Capacitate de sinteza si analiza;
  • Abilitati de lucru in echipa;
  • Abilitati de lucru cu cifrele;
  • Atentie la detalii, atentie concentrata, atentie distributiva;
  • Corectitudine si responsabilitate;
  • Disponibil pentru lucru in ture si in week-end;
  • Studii superioare.

Descrierea jobului

  • Intocmirea ofertei de pariere pe baza calendarului competitiilor sportive;
  • Gestionarea si supravegherea sistemului de pariere;
  • Stabilirea unor reguli de limitare a activitatii de pariere: reguli privind numarul si/sau combinarea evenimentelor de pe un bilet, miza maxima, castig maxim;
  • Monitorizarea ofertei si ajustarea cotelor in functie de anumiti parametri specifici;
  • Oferirea suportului tehnic si informational specific catre colegii din agentiile de pariere ale companiei.

Beneficii:
  • Asigurare medicala privata;
  • Pranzul asigurat de catre Companie;
  • Training la locul de munca;
  • Job dinamic cu posibilitate de avansare;
  • Oportunitatea de a lucra intr-o firma leader pe piata si in continua dezvoltare;
  • Structura manageriala flexibila, compacta si transparenta.

Suntem o companie de head hunting , ne place sa aranjam lucrurile in asa fel incat sa functioneze si toate partile sa fie multumite. Pe companii le ajutam sa isi gaseasca candidatul care sa se potiveasca perfect, pe candidat il ajutam sa isi gaseasca job-ul care ii implineste asteptarile .

Ne mandrim cu o rata de succes a proceselor de recutare de peste 95%. Partenerii nostri revin cu solicitari noi si reusim de fiecare data sa la depasim asteptarile.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Bookmaker/statistician  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles