Publicat 11 Ian 2017 | Expiră 12 Feb 2017

Bone Anglia

20 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

SC Infomunca SRL recruteaza personal pentru postul de bone pentru mai multe familii din Anglia.
Salarizarea si conditiile de munca depind de familia angajatoare: intre 150-300 lire pe saptamana, 20-50 ore pe saptamana.
Contractul se face pe 6-9-12 luni de zile!
Cazarea si masa sunt asigurate de catre angajator!

Descrierea jobului

Limba engleza nivel conversational
-Permis de conducere(pentru unele oferte)
-Persoana seriosa si responsabila
-Experienta in domeniu reprezinta un advantaj

Infomunca este o agenție de recrutare și plasare a forței de muncă in străinătate și in țară. Având o experință de peste 5 ani in acest domeniu, agenția este recunoscută și acreditata de Ministerul Muncii din Romania. Peste 200 de angajatori cu care colaborăm și câteva mii de candidați plasați cu succes  prin intermediul Infomunca in diferite țări și arii de activitate sunt realizările cu care ne mandrim și care ne recomandă. Scopul nostru este sa ajutam cat mai multi candidați să identifice cât mai usor job-uri potrivite calificării, așteptărilor și experienței lor.

Expirat
Bone Anglia  -  SC Infomunca Recruitment SRL