Boba barista / Preparator Bubble drink

Oraș de lucru
Salariu 1800 - 3000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam o persoana care sa se poata mandri cu cat mai multe din urmatoarele caracteristici :

- persoana sociabila, dinamica, vesela, punctuala, responsabila, atenta la detalii, proactiva;
- persoana iubitoare de cafea / ceai;
- nivel mediu de conversatie in limba engleza reprezinta un avantaj;
- abilitati de comunicare cu clientii.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Prepararea bauturilor de tip bubble drink, cafea, ceai, latte si limonada;
- Servirea clientilor si indrumarea/ consilierea acestora in alegerea bauturii potrivite;
- Respectarea procedurilor si modului de lucru agreat al franchisei;
- Respectarea strategiei de vanzari stabilita de catre managerul de vanzari;
- Respectarea programului de lucru agreat la angajare.

Beneficii:

- Oferim training in prepararea bauturiloe de tip bubble drink;
- Oferim un mediu de lucru placut si o atmosfera fresh;
- Oferim pachet salarial motivant si bauturi gratuite.

Franchisa in plina dezvoltare care deschide locatie noua in orasul Ploiesti.

Publicat 26 apr. 2022 Reactualizat 17 mai 2022 Expiră 26 mai 2022