Biolog

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Licentiat in biologie/biochimie;
  • ALP/ Certificat de membru valabil si vizat la OBBCSSR;
  • Asigurarea malpraxis valabila;
  • Experienta pe un post similar de minim 1 an in cadrul unui laborator de analize medicale umane;
  • Simt ridicat de responsabilitate;
  • Bune cunostinte profesionale (corelatie intre diversele analize medicale);
  • Cunostinte utilizare PC;
  • Bun organizator si eficient pe postul sau.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Efectueaza analize medicale pe departamentul microbiologie;
  • Efectueaza calibrarea aparatelor si control intern si extern de calitate;
  • Ajuta la intocmirea documentatiei RENAR necesara, alaturi de seful de laborator;
  • Intocmeste impreuna cu seful de laborator, referatul lunar de necesitate;
  • Se ingrijeste de efectuarea mentenantei corespunzatoare fiecarui echipament aflat in lucru.

Beneficii:
  • Laboratorul este situat intr-o zona accesibila cu acces la metrou - statia Eroii Revolutiei.
  • Bonuri de masa.
  • Salariul este aliniat la cerintele pietei.

Laboratorul este situat intr-o zona accesibila cu acces la metrou - statia Eroii Revolutiei.
Publicat 25 iul. 2022 Expiră 24 aug. 2022