Publicat 26 Ian 2016 | Expiră 27 Feb 2016

BIOCHIMIST

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experinta constituie un avantaj!

Descrierea jobului

1.Efectueaza analize, calibrari si controale.
2.Valideaza buletinele analizelor de biochimie si imunodiagnostic.
3.Realizeaza si coordoneaza efectuarea controlului intern si extern de calitate
al analizelor de biochimie si imunodiagnostic.
4.Controleaza si raspunde de intretinerea si utilizarea aparatelor din dotarea laboratorului.
5.Raspunde de aplicarea si respectarea conditiilor de igiena sanitaro-epidemice in cadrul laboratorului precum si de aplicarea normelor de protectie a muncii.
6.Controleaza si indruma activitatea personalului subordonat.
7.Intocmeste documente, buletine de analize si inregistrarea rezultatelor de laborator
8.Raspunde de eficienta si calitatea activitatii din laborator.
9.Participa la procesul de actualizare a cunostintelor profesionale si a echipamentelor din laborator.

Descrierea companiei

Centru medical privat.

Expirat
BIOCHIMIST  -  S.C.M POLI-MED APACA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles