BIOCHIMIST/ BIOLOG

Oraș de lucru
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

CMI DR STOICA MARIANA angajeaza biochimist/biolog specialist cu drept de libera practica ce da dovada de seriozitate, spirit de echipa, capacitate de adaptare. De asemenea, in vederea angajarii candidatul trebuie sa aiba abilitati de operare PC (introducere de date) si experienta in utilizarea analizoarelor de laborator.

Programul poate fi si PART-TIME - incepand cu ora 15:00

Descrierea jobului

Postul de biochimist presupune: introducere pacienti in baza de date, efectuare analize, responsabilitati legate de acreditarea RENAR.

CMI DR STOICA MARIANA este un laborator de analize acreditat sa presteze servicii medicale paraclinice pentru adulti si copii, in mod gratuit pe baza de trimitere de la medic de familie sau medic specialist, asigurand conditii moderne, sigure si corecte de recoltare a probelor si de analizare, cu vacuumtainere, aparatura, reactivi si metode certificate. Laboratorul este format din departamentele de Biochimie, Hematologie, Imunologie si Microbiologie.
Publicat 27 sept. 2021 Reactualizat 25 oct. 2021 Expiră 27 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos