Publicat 06 Nov 2019 | Reactualizat 11 Nov 2019 | Expiră 06 Dec 2019

Beauty Consultant

6 posturi

Candidatul ideal

Dacă ești o persoană serioasă, energică și pozitivă, ești candidatul ideal pentru echipa noastră! Ne dorim persoane comunicative, ambițioase și sociabile care să ofere clienților consultanță de specialitate în alegerea produselor potrivite. Experiența în vânzări și pasiunea pentru machiaj reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

- promovarea şi vânzarea produselor RADIANT, SEVENTEEN și LORVENN
- identificarea nevoilor clienţilor şi recomandarea produselor potrivite
- urmărirea stocurilor de marfă şi pregatirea comenzilor
- mercantizarea produselor în funcţie de planificare
- transmiterea datelor de vânzări către sediul central

With more than half a century experience in the world of beauty and cosmetics, Hellenica Group, with full respect to modern women and their everyday beauty needs, creates trends, inspires women on hair & make up techniques and provides full beauty solutions with our brands Radiant Professional, Seventeen, Trendy and Lorvenn Hair Professionals.

Our mission is to offer quality products, expert tips & tailored made service even to most demanding consumers and assist every woman in looking and feeling better.

Beauty Consultant  -  Radiant professional make-up

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles