Publicat 15 Mai 2019 | Reactualizat 12 Iun 2019 | Expiră 15 Iun 2019

Beauty Advisor

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Abilitati de comunicare dezvoltate
Orientare catre client
Personalitate deschisa si prietenoasa
Flexibilitate
Adaptabilitate
Atentie pentru detalii
Spirit de echipa
Doreste sa munceasca intr-un mediu dinamic, competitiv

Descrierea jobului

- Interacționează cu clienții, în cadrul magazinelor BestValue situate în Aeroportul International Henri Coanda (Otopeni);
- Prezinta si promoveaza direct produsele exclusiviste de la cele mai sonore branduri din categoria: Parfumerie&Cosmetică, precum si serviciile companiei, prin informarea si consilierea potentialilor clienti si cei existenti;
- Cunoasterea in detaliu a caracteristicilor produselor oferite clientilor spre vanzare;
- Promoveaza imaginea si specificul de activitate al firmei.

Millenium Pro Design - lider in Romania in domeniul Travel Retail. Misiunea noastra este de a oferi clientilor nostri produse si servicii de cea mai buna calitate, folosind tehnologii inovatoare si un mediu orientat catre client, pe baza carora clientul sa poata lua cele mai bune decizii de cumparare. Brand-ul nostru: BESTVALUE - Duty Free Experience.

Expirat
Beauty Advisor  -  SC MILLENIUM PRO DESIGN SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles